info@baharbaft.com 021-55442482
شنبه, 05 خرداد 1403
00: 00: 00

slide 2

اخبار پارچه های بیمارستانی

برزنت پارچه ای مقاوم و با طول عمر بسیار میباشد که کار برد های متفاوتی نیز دارد و با جنس والیاف گوناگون به بازار عرضه شده است و استفاده از برزنت در صنعت ساخت و ساز به منظور رسیدن به اهداف خاص معمول و رایج گشته است.

استفاده از برزنت به عنوان چادر مخصوص خودرو بیشتر نوع مصرف برای دارد و اصولا دوزندگان برای خرید ارزان به دنبال تامین کننده برزنت میباشند. از جمله اهداف استفاده از برزنت در صنعت ساخت و ساز به شرح زیر میباشد :

  • محافظت از تجهیزات و ملزومات
  • محافظت از سیمان و مصالح ساختمانی
  • سقف موقت در گاراژها یا محوطه مجالس
  • محافظ صفحه نمایش و پروژکتورها
  • چادر های مسافرتی و بزرگ
  • کاور ماشین و سایه بان ها

برزنت ویکی،برزنت،دستمال آشپزخانه،پارچه های بیمارستان،پارچه تنظیف،پارچه متقال،دستمال آشپزخانه، قیمت پارچه تنظیف

شاید برایتان سوال پیش بیاید که دلیل این همه استفاده های سخت از برزنت چه میباشد؟ در پاسخ باید گفته شود که برزنت در برابر نور خورشید بسیا رمقاوم بوده و به راحتی می تواند از اجسام در برابر ور خورشید محافظت نماید و به دلیل کاربردهای اروانی که دارد باری محافظت از وسایل در فضای باز از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

کارگاه های چادر دوزی در فصول مختلف سال اقدام به خرید پارچه های برزنت کرده و میتوان گفت این پارچه تقریبا فروش خوبی دارد و ازمیان انواع برزنت موجود در بازار، آهاری و چاپی و خام  و موادی از جمله معروف ترین های برزن تی مباشند و هرکدام کاربرد مخصوص به خود را دارند و از دستگاه های پیشرفته و با تکنولوزی روز برای بافت این پارچه استفاده می شود.

الیاف فایبر گلاس با مقاومت بالایی دما تا 500 درجه فایبرگلاس در پارچه برزنت نسوز استفاده می شود و با مقاومت مکانیکی بالای آن به عنوان برزنت های ضد آتش شناخته می شود.

میزان ضخامت برزنت نسوز 0.55 میلی متر الی 3 میلی متر بوده و برای محافظت از حرارت باید دارای بهترین کیفیت باشد و همین کیفیت دلیلی می باشد برای استفاده از برزنت نسوز برای در زگیری داکت های کوره، درزگیری ریچه های مرتبط با مشعل، آسترکاری سطوح داغ، عایق پشتیبان کوره ها و عایق کاری قالبها و در صنایع ریخته گری و ساختمانی.