info@baharbaft.com 021-55442482
سه شنبه, 26 تیر 1403
00: 00: 00

slide 2

اخبار پارچه های بیمارستانی

براساس بررسی های صورت گرفته توسط دانشگاه علوم پزشکی یزد، به گفته کارشناس صنایع غذایی این مجموعه جهت پیشگیری از مسمومیت غذایی، برای داشتن مواد غذایی سالم توصیه می شود آنها را در یخچال نگه داری نمایید.  به گفته علی اکبر کمالی، کارشناس صنایع غذایی راه ورود یکسری از باکتریها، انگل ها و ویروس ها به انسان از طریق غذا بوده و همین امر مسومیت غذایی در پی دارد و  در صورت فراهم بودن شرایط و دمای مناسب، میکروارگانیزم های موجود در غذا تکثیر یافته یا سمی تولید می کند که همین امر موجب مسمومیت می شود.

همچنین از جمله شایع ترین نوع مسمومیت غذایی از نوع باکتریایی بوده که دل درد، اسهال و در بعضی موارد تب و استفراغ از جمله علائم آن می باشد که معمولا بعد از 1 تا 48 ساعت پس از مصرف غذای آلوده بروز می کند.

به گفته کارشناس صنایع غذایی برای جلوگیری از مسمومیت غذایی، مواد غذایی را در یخچال نگه داری نمایید و حتما مواد غذایی را که به فریز نیاز دارند را در فریزر قرار دهید. همچنین مواد غذایی خام و پخته ار جدا از یکدیگر نگهدارید و پیشنهاد می شود نوع خام مواد غذایی را در فضای پایین یخچال قرار دهید. بهترین دمای ممکن برای بین -1 و -5 درجه سانتی گراد بوده و به هیچ عنوان مواد غذایی داغ ار در یخچال قرار ندهید چرا که به افزایش دمای یخچال و تکثیر باکتری ها بسیار کمک می کند.

پارچه تنظیف،دستمال آشپزخانه،پارچه متقال،قیمت پارچه تنظیف،برزنت،سرنخ کیلویی،پارچه های بیمارستانی،تنظیف بیمارستانی

تمامی وسایل موجود در آشپزخانه از جمله دستمال آشپزخانه برروی سلامتی افراد بسیار تثیر گذار می باشد و براسا گفته های کارشناس صنایع غذایی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی یزد، دستمال آشپزخانه وسیله ای می باشد که مدام باید آن ها را شست و حتی از میان مجموعه دستمال آشپزخانه، دستمال خشک کردن ظروف هم به شستن نیاز دارد و راه کاری که برا ی تمیز کردن دستمال آشپزخانه می توان ارائه داد جوشاندن دستمال در آب می باشد چرا که هر دستمال آشپزخانه از ان جایی که زیاد مورد استفاده قرار میگیرد بعد از یک هفته حاوی 100 میلیون باکتری می باشد.

پس از دستمال آشپزخانه تمیزی کف آشپزخانه هم مهم می باشد باید همواره آن را تمیز و خشک نگه داشت چرا که سطوح مرطوب منجر به رشد قارچ، کپک و باکتری می گردد و توصیه می گردد زباله ها را در محیطی به دور از محل نگهداری و آماده سازی غذا نگه داری نمایید و در کیسه های زباله نگه داشته شوند.

شرکت بهاربافت ابتکار آمادگی خود جهت تولید و ارائه انواع پارچه از جمله پارچه تنظیف ، پارچه متقال ، دستمال آشپزخانه ، برزنت ، پارچه های بیمارستانی ، تنظیف بیمارستانی ، قیمت پارچه تنظیف را اعلام می دارد.