info@baharbaft.com 021-55442482
یکشنبه, 12 آذر 1402
00: 00: 00

slide 2

اخبار پارچه های بیمارستانی

در انواع پارچه های بیمارستانی مورد استفاده می توان نوع اسپان باند بیمارستانی را نام برد که بسیار مورد استفاده می باشد و در بین عامه مردم به عنوان پارچه یکبار مصرفف بی بافت ، نبافت و یا پارچه با لایه سوزنی که دارای مصارف بهداشتی و پزشکی و صنعتی بسیار میباشد نام برده می شود و در این مقاله به بررسی این نوع پارچه به عنوان پارچه های بیمارستانی پرداخته می شود. 

اسپان بایند از الیاف بیمارستانی پرس شده تشکیل شده است و از آن جایی که دربافت این نوع پارچه از تار و پود استفاده نشده است  در نتیجه بی بافت می  باشد.

متراز پولید شده این پارچه های بیمارستانی در عرض های 160، 120،100 بوده و میزان وزن آن ها 16 گرم به بالا می باشد. گرماژ اسپان باند از وزن٢٠ تا ١١٠ گرم به صورت مضرب ۵ بالا می رود که برای مصارف بیمارستانی معمولا از وزن بین ٣٠ تا ۶٠ گرم ان بهره می برند.

این پارچه برای لباس بیمار، لباس های جراحى مانند شان و گان بیمارستانی، ماسک، کاور کفش، کلاه اتاق عمل، رو انداز و یا زیر انداز های بهداشتی مناسب می باشد.

پارچه اسپان بی بافت نیز دارای تنوع رنگ سفید، ابی، صورتی، ابی نفتی، قرمز، سبز و … می باشد.

شرکت بهاربافت ابتکار آمادگی خود جهت تولید و ارائه انواع پارچه از جمله پارچه تنظیف ، پارچه متقال ، دستمال آشپزخانه ، برزنت ، پارچه های بیمارستانی ، تنظیف بیمارستانی ، قیمت پارچه تنظیف را اعلام می دارد.