info@baharbaft.com 021-55442482
سه شنبه, 29 خرداد 1403
00: 00: 00

بنام الله
با عنایت وتوجهات حضرت دوست که هرچه داریم از اوست مختصری از قبل وهم اکنون این شرکت را به استحضار مخاطبین محترم میرساند ،باشد تادر راستای بهینه سازی هر چه بهتر عملکرد این مجموعه ما را از بذل انتقادات و راهنمایی های سازنده خود محروم ننمایید.
این مجموعه تولیدی در سال 1340 با نام بافندگی نفری در منطقه جی اصفهان با 3 عدد دستگاه بافندگی دستی چوبی(دستگاه کیشبافی) شروع به فعالیت نمود.

01

در سال 1357 تعدادی دستگاه بافندگی برقی تهیه گردید، همزمان تولید از حالت سنتی به نیمه صنعتی تغییر یافت .
در سال 1365 با خریداری زمینی در منطقه صنعتی ارغوانیه کل مجموعه به محل جدید منتقل ودستگاه های جدید چله کشی بخشی وتعداد زیاد تری دستگاه بافندگی به ناوگان تولید اضافه گردید.

02

03

در سال 1375 با خرید دستگاه های بافندگی تخت سولزر روتی (SULZER ROTI) سیستم پروژکتایل دارای دابی اشتابلی این مجموعه از حالت نیمه صنعتی خارج و به حالت تمام صنعتی تبدیل گردید.

04

در ابتدای سال 1389 این مجموعه با نام شرکت بهار بافت ابتکاردر اداره کل ثبت شرکت های استان اصفهان به ثبت رسید.
هم اکنون این مجموعه بصورت متمرکز وغیر متمرکز دارای طیف وسیعی از امکانات وماشین آلات جهت بافت و تکمیل انواع پارچه به خصوص سیستم بافت پنبه ای میباشد که بنا به نیاز با تمرکز واحدهای غیر متمرکز قابلیت تولید در حجم و تنوع بالا فراهم میگردد .
از مزیتهای سیستم غیر متمرکز این مجموعه ، مدیریت واحد واعمال تجربه بالغ بر 50 سال سابقه تولید و قابلیت تولید با حد اقل سفارش وحداکثر تنوع بافت وتکمیل و در صورت لزوم به صورت متمرکز با حد اکثر توان این مجموعه را به صورت غیر قابل رقابت تبدیل کرده است .
امید است بازهم در سایه توجهات حضرت دوست بتوانیم روند رو به پیشرفت وترقی روز افزون این شرکت را ادامه داده وگامی هر چند کوچک در را ه خود کفایی ای کشور برداشته باشیم.